Christie Johnston

Christie Johnston took office in April 2022. Her term expires in 2025. She is Vice Chair of the Personnel Committee and a Member of the Operation Committee.

Will Harris

Will Harris is the 2022-23 Clerk. He took office in April 2022. His term expires in 2025. He is a Member of the Finance Committee and the CESA Delegate.

Justin Skelding

Justin Skelding is the 2022-23 Treasurer. He took office in April 2021. His term expires in 2024. He is Chair of the Operation Committee and Vice Chair of the Policy Committee.

Bob Janetka

Bob Janetka took office in April 2021. His term expires in 2024. He is the Chair of the Policy Committee and a Member of the Personnel Committee.

Joni Heisner

Joni Heisner is the 2022-23 Vice President and was elected to the Board in April 2020. Her term expires in 2023. She is the Chair of the Personnel Committee and Vice Chair of the Finance Committee. She is also the WASB Delegate.

Aaron Dunn

Aaron Dunn is the 2022-23 President and first took office in April 2018. His term expires in 2024. He is Vice Chair of the Operation Committee and a Member of the Policy Committee.

Andy Busch

Andy Busch took office in April 2020. His term expires in 2023. He is the Chair of the Finance Committee.